Semazen Tanıtım

Dünyanın en mistik yani gizemli danslarından birisi olan semazen dans gösterisi yakın zamanda en iyi yapılan dans gösterilerinden birisi olarak pek çok yerde farklı kesimlerden kişiler tarafından saygı ile karşılanmaktadır. Semazenler dönüş sırasında başlarını hafifçe geriye doğru atarak vücut dengesini sağlayan iç kulakların eşit şekilde uyarılmasını sağlarlar böylece dönüş sırasında denge problemi yaşanmamış olur.

En önemli kültürümüzü yansıtan semazen gösterileri ile Asır organizasyon olarak hizmetinizdeyiz. En önemli ve mutlu günlerinizde semazen gösterileriyle davetlilerinizin dikkatini çekmek için hemen bize ulaşıp bu konuda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Mevlevi felsefesini yansıtmak için ortalama 20-30 dakika hiç durmadan ve başları dönmeden yaptıkları dönüşler ile yansıtan dervişler başlarının dönmemesini yere doğru durdukları açıyla alakalıdır. Yani başlarını öyle bir açıda tutmaktadırlar ki ortalama bu değer 23 derece olarak bilinir bu şekilde uzun bir süre dakikalarca başları dönmeden dönebilmektedirler.
Asır organizasyon olarak (http://www.asirorganizasyon.com) bizler mutlu olduğunuz bu önemli günde sevdikleriniz ile birlikte mutlu bir gün geçirebilmeniz için semazen ve diğer alanlarda göstermiş olduğumuz faaliyetler ile hizmetinizdeyiz.

Birbirinden eğlenceli faaliyetlerimiz ile asır organizayon  bünyesinde alanında uzman ve yetkinlik sahibi olan pek çok kişi ile çalışarak en mutlu olduğunuz bu önemli günlerinizde sizlere hizmet vermek için son teknolojiyi kullanarak ve her zaman en iyisini yaparak çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: