İslami Düğünlerde Unutulmaz Anlar İçin Asır Organizasyon

ygafmin tarafından 21 Kasım 2016 tarihinde Tanıtım Yazıları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 81 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

1774413-ilahi-sanatcisijpgDüğünlerinizin tasavvufi ve aynı zamanda modern bir çerçevede hazırlanması için ekibimiz ile uzun yıllardır hizmetinizdeyiz! Nişan, sünnet gibi kutlamalar için sevdiklerinize ve ailenize huzur dolu ve eğlenceli bir atmosfer yaratıyoruz.

  • Tasavvuf sanatçımız, mutlu gününüzde eşsiz yeteneklerini, seçebileceğiniz şarkılarla ya da melodilerle şekillendirecek.
  • Bayan ilahi grubumuz, hem çalıp hem söyleyecek ve Osmanlı vari havaları ile güzel bir şölen sunacak.
  • Mehter takımınız, tüm konukları bu diyardan götürerek keyifli bir ortam oluşturacak.
  • İlahi grubumuz huzur dolu bir ortam ile kucaklaşmanızı sağlayacak.
  • Dilerseniz animasyon ekibimiz, farklı figürleri ile çocukları eğlendirecek ve ortamın rahatlamasını sağlayacak.
  • Görsellik ve tasavvufi duyguları bir arada yaşatmak isterseniz o zaman semazen ekibimiz başınızı döndürecek.

Kına, düğün, sünnet, kutlama organizasyonu için tüm koreografi ekibimiz tarafından hazırlanır. Her detay önceden hesaplanır, zamanında ve olması gerektiği gibi tertip içinde sunumlar yapılır. Konuklar ve organizasyon sahiplerinin memnuniyeti için gerekli olan ayrıntılar seçmiş olduğunuz tasarıma göre hazırlanır.

En gözde hizmetlerimizden biri olan semazen ile ilahi aşkı size yaşatarak, herkesin duygu dolu anlar yaşamasına vesile oluyor, misafirlerinizin hafızasında bu özel gününüzün kalıcı olmasını sağlıyoruz. Bütün akrabalarınız sizden bahsedecek!

Mekan neresi olursa olsun, özel anlarınızı daha da zati bir hale getirebilmek için kusursuzu arıyoruz! Biz, Asır Organizasyon olarak 18. yılımızı kutluyor ve çeşitli kampanyalarımız ile sizlere destek olmaya çalışıyoruz!

 

Görüşlerinizi bize yazın