HERBALİFE ÜRÜNLERİ

ygafmin tarafından 8 Şubat 2021 tarihinde kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 39 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

İLE DENGELİ BESLENMEK VE FORMDA OLMAK ARTIK ZOR DEĞİL!

35 yılı aşkın bir geçmişe sahip, sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife kurulduğu günden bu yana kendini gelişime adayarak, beslenme biliminin en önemli öncülerinden biri olmayı sürdürmektedir. Doğru Beslen Mutlu Yaşa!  Aşağı Kilo kontrol ürünleri

FORMÜL 1 FINDIK AROMALI DENEDİNİZ Mİ?

Formül 1 Fındık Aromalı Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür. Herbalife ürünlerini 75 ülkede almış olduğu onaylarla milyonlarca insana ulaşmaktadr.

Herbalife Ürünleri lifler bakımından zengindir. Lifler bağırsakların diş fırçasıdır. Bağırsakları temizleyerek besinlerin emilimini artırır. Ayrıca günlük yaşamda maruz kaldığımız ve vücudumuzda bulunan toksinlerin vücudumuzdan atılmasında antioksidan görevini yerine getirir.

Yaşamınızda küçük değişiklikler yapmaya bugünden hemen başlayın, kısa süre içinde farkı hissedeceksiniz!

Herbalife Kilo Kontrolü Ürünlerinin kilo kontrolüne yardımcı olması için ürünleri talimatlara uygun ve aktif bir yaşamla birlikte uygulamanız tavsiye olunur.

HARİKA TAT!

Bir porsiyon Formül 1 içerisindeki fruktoz miktarı, küçük bir elmada bulunan şeker kadardır. Aynı zamanda büyük bir armuttan alacağınız fruktozun yarısı kadardır.

Formül 1’deki fruktoz, inek sütündeki doğal şekerle (laktoz) birlikte vücudunuza enerji sağlayan karbonhidrat içeriğine katkıda bulunur. Bu karbonhidratlar, süt ürünleri ve bezelyeden gelen yüksek protein içeriğinin yanında, lif ve 22 çeşit vitamin ve mineralle dengelenir. Sonuç olarak tüm bunları dengeli bir şekilde içeren, öğün yerine geçen lezzetli bir shake elde edilir.

Detaylı Bilgi;
https://www.fityasamurunleri.com