Ömrüm

Merhaba Sevgilim.

Soğuk bir sonbahar gecesinden yazıyorum yine sana. Her zaman ki gibi bir sigara yakıp seni yazmaya devam ediyorum.Öyle habersizce geliyorsun ki sen bana geldikçe ben kendime gelemiyorum.Öyle bir düşüyorsun ki kalbime seni anlatacak kelimeler bulamıyorum.

 

Yazmaya başlıyorum kalbim Tu Ba Ritmiyle bana eşlik etmeye başlıyor. Ve sen kadın öyle bir varlıksın ki seni yazmaya başladığımda kalemim bile seni nasıl anlatacağını bilmiyor.Tekrardan alıyorum kalemimi elime ve devam ediyorum. Sen sevgili Allah\’ımın bana verdiği en güzel varlıksın.Seni her yazmaya başladığımda aklıma o delice aşık olduğum ela gözlerin geliyor.Gözlerin diyorum sevgili her baktığımda gözlerine. Gözlerinin en derinliğinde kalemime anlatıyorum bak bu benim baktıkça çıldırdığım gözler diyorum . Kalemimin bana söylediği tek kelime bu. Şimdi ben bu gözler içinmi yazıyorum.Ben bu cennet gözleremi yazıyorum diyor.Görüyorsun değilmi sevgilim.

 

Kalemim bile sana nasıl yazıcağını bile bilmiyor cennet gözlüm. Hadi diyorum kalemime şiir yazalım cennet gözlüme. Ve devam ediyoruz. Sevgilim öyle aşığım ki gözlerine her aklıma geldğinde beynimde fırtınalar kopuyor.Hani rüzgar estiğinde herşeyi alıp götürüyor ya. İşte Sadece ismin kalıyor aklımda herşeyi unutuyorum sadece ismin kalıyor bende. Ve gözlerinin içine baka baka sana olan aşkımı anlatıyorum.Öyle aşığım ki sana..

 

Tıpkı bir sağırın dilsize anlatamadığı aşkı kadar. Öyle aşığım ki sana.. Sokak\’ta kalmış bir çocuğun annesine olan özlemi kadar. Öyle aşığım ki sana.. Issız bir çölün ortasında sulanmayı bekleyen bir çiçek kadar. Ve Sen Sevgilim Çıldırmış Şairin Titreyen Mısralarında Bahsettiği O Perisin.

 

Cihat ocak

Latest posts by ygafmin (see all)

Sayfayı Arkadaşına Gönder.
Arkadaşınızın E-postası
Mesajınızı girin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: