Sabah daha iyi görünmek içina pratik tavsiyeler

En kötü göründüğümüz anlardan biri sabah uyandığımız anlardır. Uyandığımızda saçımız dağılmış ve gözlerimiz şişmiştir. Kimsenin bizi o halde görmesini istemeyiz. Peki buna çare bulamaz mıyız ?

Tabi ki çareler var. Gelin size birkaç tavsiye ile sabah kalktığınızda nasıl daha iyi görünebileceğinizi anlatalım. Öncelikle saçlarınızın ve cildinizin gece nemlenmesi için yattığınız odaya nemli tutma özelliği taşıyan buhar aleti koyun.

Bakın kalktığınızda farklı görebileceksiniz. Bir başka tavsiye ise sabah uyanıp ellerinize baktığınızda tırnaklarınızın bakımınız olduğunu fark edersiniz. Bunu yaşamak istemiyorsanız tırnak diplerinize çok nem veren krem sürün ve yatın. Sabah kalkınca manikür yaptırmış gibi hissedeceksiniz. Saçlarınızın birbirine dolanmasından şikayet ediyorsanız yatmandan önce saçlarınızı ikiye ayırarak örün uyanında birbirine karışmadığını görebilirsiniz.

Sabah uyanıldığında ciltler çok cansız görünür. Bunu önlemek için retinol ve glikolik asit içeren kremi yüzünüze maske şeklinde uygulayın. Sabah ışıl ışıl bir cilde sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Eğer sizde sabahları bu gibi sorunlar çekiyorsanız verdiğimiz tavsiyeleri uygulayarak bu tür dertlerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + 20 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: